ENEMEF: Noc Kina Polskiego z premierą "Kleru"
Radosław Sztaba | 2018-09-23 ENEMEF
ENEMEF: Noc Kina Polskiego to wybrane najlepsze polskie filmy ostatnich miesięcy, wielkie emocje, znane i cenione nazwiska oraz poruszające historie. Na wielkim ekranie pojawią się aż cztery rewelacyjne polskie filmy, w tym premierowo wyczekiwany, kontrowersyjny "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Różni bohaterowie w odmiennych realiach i czasach ukażą wielobarwność polskiej rzeczywistości, skłonią do refleksji i na długo zapadną w pamięci widzów. My przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

To całonocne spotkanie z wybitnym kinem przez duże K! Oto repertuar:

- kontrowersyjny KLER - premierowo!
- mająca szanse na Oscara ZIMNA WOJNA
- poruszający NAJLEPSZY
- prawdziwa do bólu CICHA NOC

Więcej informacji o ENEMEFie: http://www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://idz.do/AZRMek

ENEMEF: Noc Kina Polskiego odbędzie się 28 września 2018 r. (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.
 
Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na ENEMEF: Noc Kina Polskiego do Multikina Warszawa Targówek. Bilety do zrealizowania 28 września 2018 r. o godz. 22.

By wziąć udział w losowaniu należy:

- być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Filmosfera
- wysłać do dnia 26 września 2018 r. (włącznie) maila na adres konkurs@filmosfera.pl w temacie wpisując "ENEMEF", a w treści swój login w serwisie Filmosfera oraz imię i nazwisko osoby odbierającej bilet.

O wygranej poinformujemy drogą mailową w dniu 27 września 2018 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!