ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów z premierą "Suspirii"
Radosław Sztaba | 2018-10-21 ENEMEF
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto horrorożerców! W tym roku w ostatni piątek października miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą na wielkim ekranie aż cztery mrożące krew w żyłach filmy grozy, które w ostatnich miesiącach weszły do kin, w tym przedpremierowy pokaz horroru "Suspiria". Z mroku kinowych sal wyłonią się przepełnione złem i przyprawiające o dreszcze historie, wyjdą na jaw skrywane przez lata, przerażające sekrety, a mordercze byty i nienawistne demony nie znajdą litości wobec swych ofiar. My przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Mrok, krew, zło, krzyk, łzy i STRRRAAACH - wszystko to w tę jedyną w roku, legendarną noc! Oto repertuar:

- niepokojąca SUSPIRIA - przedpremierowo!
- klimatyczny MROK - premierowo!
- makabryczny GHOSTLAND
- tajemnicze PRZEBUDZENIE DUSZ

Więcej informacji o ENEMEFie i głosowanie na kolejność: http://www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://idz.do/ADyM5f

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 26 października 2018 r. (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Widzów z Gdyni z powodu remontu Centrum Gemini serdecznie zapraszamy do kin w Gdańsku, Rumi i Sopocie.
 
Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł! Wszyscy zarejestrowani użytkownicy www.enemef.pl otrzymają zniżkowe kody 2 zł do wykorzystania przy zakupie biletów na www.multikino.pl

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów do Multikina Kraków. Bilety do zrealizowania
26 października 2018 r. o godz. 22.

By wziąć udział w losowaniu należy:

- być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Filmosfera
- skomentować 3 dowolne filmy w serwisie Filmosfera
- wysłać do dnia 24 października 2018 r. (do godz. 12) maila na adres konkurs@filmosfera.pl w temacie wpisując "ENEMEF", a w treści swój login w serwisie Filmosfera oraz imię i nazwisko osoby odbierającej bilet.

O wygranej poinformujemy drogą mailową w dniu 25 października 2018 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!