REDAKCJA
Arkadiusz Chorób
redaktor naczelny
Z filmem zaprzyjaźniony od zawsze. Założyciel serwisu oraz człowiek od czarnej roboty - tu grafika, tam filmik promocyjny. Do oglądania wybiera przeważnie thriller, kino sensacyjne, sci-fi, komedie oraz dobry dramat. Dzięki covidowi pokochał również seriale, które wciąga całymi seriami.
Mariusz K.
zastępca redaktora naczelnego
Radosław Sztaba
Zastępca redaktora naczelnego
Pasjonat kina i wszystkiego, co z kinem związane. Jego ulubiony gatunek filmowy i literacki to thriller psychologiczny. Z muzyki wybiera oczywiście tą filmową.
Ewa Balana
redaktor
Od dzieciństwa zafascynowana kinematografią, a wtedy zwłaszcza "starym kinem". Od lat pisze na tematy związane z kulturą i sztuką. Wielbicielka kina polskiego. Z gatunków szczególnie lubi dramaty, filmy historyczne i biograficzne oraz komedie nieromantyczne.
Sylwia Nowak-Gorgoń
redaktor
Kino kocha od zawsze. Jako dziecko z pasją na przemiennie oglądała filmy animowane Disneya i thrillery Alfreda Hitchcocka. Wielbicielka klasyki (tej starszej i współczesnej) oraz kina brytyjskiego. Jej mistrzami są Michelangelo Antonioni, Andrzej Wajda, Wes Anderson i Quentin Tarantino.
Katarzyna Piechuta
redaktor
W dzieciństwie nagrywała ulubione filmy z telewizji i dorobiła się pokaźnej kolekcji kaset VHS. Cierpi na nieuleczalny sentyment do twórczości Tima Burtona. Idealnych kadrów szuka nie tylko na kinowym ekranie, ale również w trakcie podróży z aparatem fotograficznym w ręku.
KatarzynaSzymańska
redaktor
Recenzentka, wielbicielka kina autorskiego i skandynawskiego, lubi porównywać adaptacje z pierwowzorem literackim.
Emilia Troszczyńska
redaktor
Wielbicielka dobrego kina zachwycająca się zarówno produkcjami artystycznymi jak i komercyjnymi. Zagorzała fanka twórczości Tima Burtona i Guillermo del Toro oraz kina superbohaterskiego i kostiumowego.
Joanna Sudejko
redaktor
Magda
kandydat na redaktora