Pokaz przedpremierowy fillmu "Juliusz"
Radosław Sztaba | 2018-08-24 Atlantic
Pierwszy pokaz przedpremierowy w Warszawie filmu "Juliusz",  ponad dwa tygodnie przed premierą, odbędzie się  29 sierpnia o godz. 18:30 w kinie Atlantic. My proponujemy konkurs, w którym do wygrania jest 1 podwójny bilet na to wydarzenie.

Po filmie odbędzie się spotkanie z twórcami w którym udział wezmą: Aleksander Pietrzak - reżyser, Anna Smołowik - aktorka, Radosław Drabik i Michał Chaciński - producenci.

Scenariusz:
18:30 - przywitanie widzów,
18:35 - 20:10 projekcja filmu,
20:15 - 20:55 rozmowa z Twórcami, którą poprowadzi Artur Wolski

Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik, Rafała Rutkowskiego oraz najlepszych polskich stand-uperów: Abelarda Gizę, Kacpra Rucińskiego oraz Rafała Paczesia. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Za filmem stoi grono twórców hitu „Planeta Singli” (firma Gigant Films, czyli producenci Radosław Drabik i Michał Chaciński) współpracujący z czołowymi polskimi komikami sceny stand-up: Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim. Film będzie pełnometrażowym debiutem Aleksandra Pietrzaka, reżysera nagradzanych krótkich metraży „Mocna kawa wcale nie jest taka zła” i „Ja i mój tata”.

Ceny biletów na pokazy przedpremierowe z twórcami:
35 zł bilet normalny
28 zł bilet ulgowy (uczniowie, studenci, seniorzy)
25 zł karta kinomana

Wspólnie z kinem Atlantic przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 1 podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Juliusz" do warszawskiego kina Atlantic. Bilet do zrealizowania 29 sierpnia 2018 r. o godz. 18.30.

By wziąć udział w losowaniu należy:

- być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Filmosfera
- wysłać do dnia 27 sierpnia 2018 r. (do godz. 12) maila na adres konkurs@filmosfera.pl w temacie wpisując "Juliusz", a w treści swój login w serwisie Filmosfera oraz imię i nazwisko osoby odbierającej bilet.

O wygranej poinformujemy drogą mailową w dniu 27 sierpnia 2018 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!