REDAKCJA
Arkadiusz Chorób
redaktor naczelny
Z filmem zaprzyjaźniony od zawsze. Założyciel serwisu oraz człowiek od czarnej roboty - tu grafika, tam filmik promocyjny. Do oglądania wybiera przeważnie thriller, kino sensacyjne, sci-fi, komedie oraz dobry dramat. Dzięki covidowi pokochał również seriale, które wciąga całymi seriami.
Mariusz Kłos
zastępca redaktora naczelnego
Radosław Sztaba
Zastępca redaktora naczelnego
Pasjonat kina i wszystkiego, co z kinem związane. Jego ulubiony gatunek filmowy i literacki to thriller psychologiczny. Z muzyki wybiera oczywiście tą filmową.
Ewa Balana
redaktor
Od dzieciństwa zafascynowana kinematografią, a wtedy zwłaszcza "starym kinem". Od lat pisze na tematy związane z kulturą i sztuką. Wielbicielka kina polskiego. Z gatunków szczególnie lubi dramaty, filmy historyczne i biograficzne oraz komedie nieromantyczne.
Sylwia Nowak-Gorgoń
redaktor
Kino kocha od zawsze. Jako dziecko z pasją na przemiennie oglądała filmy animowane Disneya i thrillery Alfreda Hitchcocka. Wielbicielka klasyki (tej starszej i współczesnej) oraz kina brytyjskiego. Jej mistrzami są Michelangelo Antonioni, Andrzej Wajda, Wes Anderson i Quentin Tarantino.
Katarzyna Piechuta
redaktor
W dzieciństwie nagrywała ulubione filmy z telewizji i dorobiła się pokaźnej kolekcji kaset VHS. Cierpi na nieuleczalny sentyment do twórczości Tima Burtona. Idealnych kadrów szuka nie tylko na kinowym ekranie, ale również w trakcie podróży z aparatem fotograficznym w ręku.
KatarzynaSzymańska
redaktor
Recenzentka, wielbicielka kina autorskiego i skandynawskiego, lubi porównywać adaptacje z pierwowzorem literackim.
Emilia Troszczyńska
redaktor
Wielbicielka dobrego kina zachwycająca się zarówno produkcjami artystycznymi jak i komercyjnymi. Zagorzała fanka twórczości Tima Burtona i Guillermo del Toro oraz kina superbohaterskiego i kostiumowego.
Joanna Sudejko
redaktor
W kinie szuka nagich emocji i autentyzmu. Kocha filmy, które zabierają widzą na wycieczkę po meandrach ludzkiej duszy i takie, które z pozoru pozbawione są akcji. Od kiedy obejrzała "Y tu mamá también" skrupulatnie odkłada pieniądze na podróż po meksykańskich bezdrożach.
Magdalena Klimkiewicz
redaktor
Aleksandra Śwircz
redaktor
Daria Kawka
kandydat na redaktora
Wiktoria Kowalska
kandydat na redaktora
Nikola Wrzołek
kandydat na redaktora
Karolina Kołda
kandydat na redaktora
Wojciech Wimmer
kandydat na redaktora
Aleksandra Mahmud
kandydat na redaktora
Damian Kieszek
kandydat na redaktora
Aleksandra Kacprzyk
kandydat na redaktora