ENEMEF z premierą "Zakonnicy". Konkurs
Radosław Sztaba | 2018-09-05 ENEMEF
ENEMEF: Noc Horrorów to jedno z najbardziej przerażających i demonicznych wydarzeń kinowych tego roku! Na wielkim ekranie pojawią się trzy mrożące krew w żyłach filmy z uniwersum Obecności, w tym wyczekiwana premiera "Zakonnicy". To najlepsze horrory ostatnich lat - każdy z nich gwarantuje potężną dawkę adrenaliny i mocnych wrażeń. Złowrogie siły, upiory i duchy z piekła rodem zawładną mrokiem kinowej sali i napędzą strachu nawet największym śmiałkom. My przygotowaliśmy konkurs błyskawiczny, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Ta noc jest dedykowana tylko dla widzów o stalowych nerwach! Oto repertuar:

- ZAKONNICA - PREMIEROWO!
- OBECNOŚĆ
- OBECNOŚĆ 2

Więcej informacji o ENEMEFie: www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://idz.do/AGW3FX

ENEMEF: Noc Horrorów odbędzie się 7 września 2018 r. (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.
 
Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na ENEMEF: Noc Horrorów do Multikina Warszawa Targówek. Bilety do zrealizowania 7 września 2018 r. o godz. 22.

By wziąć udział w losowaniu należy:

- być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Filmosfera
- wysłać do dnia 6 września 2018 r. (do godz. 12) maila na adres konkurs@filmosfera.pl w temacie wpisując "ENEMEF", a w treści swój login w serwisie Filmosfera oraz imię i nazwisko osoby odbierającej bilet.

O wygranej poinformujemy drogą mailową w dniu 6 września 2018 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!