"Mój syn" już na VOD. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2022-07-08 Filmosfera
Dziś na platformie Premiery Canal+ zadebiutował film „Mój syn” w reżyserii Christiana Cariona - zrealizowany w nowatorski sposób detektywistyczny thriller o zaginięciu młodego chłopca. Z okazji tej premiery przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 kodów uprawniających do obejrzenia tego filmu w serwisie Premiery Canal+.

W roli ojca poszukującego swojego syna zobaczymy Jamesa McAvoya, który nigdy nie otrzymał scenariusza filmu, nie zdradzono mu nawet, jak kończy się historia. To, co widzowie zobaczą na ekranie, to w całości improwizacja aktora reagującego na to, jak zachowują się jego ekranowi partnerzy. Dzięki temu zabiegowi McAvoy rewelacyjnie wczuł się w rolę człowieka, którego życie owiane jest tajemnicą, i który nie zawaha się przed niczym, by uratować swoje dziecko. Za zaaranżowaną improwizacją stoi zamysł, aby umożliwić aktorom wyrażać spontaniczne emocje, a nawet pozwolić im tworzyć własne dialogi, jeśli tego zapragną. Wynikiem pracy z wykorzystaniem tak niespotykanej metody jest niesamowicie autentyczny portret głównej postaci oraz niepowtarzalna historia.


Nagrodami w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera oraz Best Film jest  5 kodów uprawniających do obejrzenia filmu "Mój syn" w serwisie Premiery Canal+ (do wykorzystania do dnia 31.07.2022 r.).

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 15 lipca 2022 r. (włącznie) napisać odpowiedź na pytanie: „Jaki film, opowiadający o zaginięciu kogoś bliskiego, najbardziej utkwił Ci w pamięci?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Z grona uczestników konkursu wybierzemy 5 osób, które nagrodzimy kodami. Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 16 lipca 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl