Masakra w Święta 9 grudnia! Konkurs
Radosław Sztaba | 2022-12-07 Filmosfera
9 grudnia straszy w Multikinach w całej Polsce. Zrób sobie i znajomym prezent na Święta – przyjdźcie na Nocny Maraton Horrorów: Masakra w święta do Multikina! Zapraszamy też do udziału w konkursie błyskawicznym, w którym rozdajemy 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Sensacja tegorocznego festiwalu kina grozy Splat! Film, który jest tak straszny, że nawet najtwardsi wyjadacze uciekają z seansów! Chcesz się przekonać, czy wytrzymasz spotkanie z krwiożerczym klaunem Artem i jego chorymi fantazjami? Przyjdź na nasz maraton i zobacz „Terrifier 2” jeszcze przed polską premierą.

OBŁĄKANA - przedpremierowo
Kobieta w ciąży i horror to połączenie, które udało się w „Dziecko Rosemary” – udaje się także w „Obłąkanej”. To historia oczekującej na przyjście dziecka Julie, która musi dużo odpoczywać i leżeć… ale przeszkadza jej w tym silne wrażenie, że jej dom jest nawiedzony. Na naszym maratonie przedremierowo przekonasz się, czy to duchy, demony, czy może zwykła psychoza.

NARODZINY ZŁA 
Kiedy pilotka Królewskich Sił Powietrznych, porucznik Kate Sinclair, zostaje zestrzelona nad Afganistanem, postanawia schronić się przed wrogiem w opuszczonym bunkrze. Szybko okazuje się, że podziemia kryją w sobie mnóstwo przerażających tajemnic. Hodowane tam przez lata monstrum budzi się i wyrusza na łowy, by zgładzić każdego kto stanie mu na drodze.

Pierwsza filmowa kobieta-egzorcysta, tytułowa zakonnica Ann, zmierzy się nie tylko z nieczystym duchem, ale i nieprzychylnością Kościoła. To ten horror cieszył się największą popularnością wśród widzów w weekendzie halloweenowym. Przekonaj się, czemu, jeśli masz odwagę.

Maraton Horrorów: Masakra w święta 9 grudnia odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino.

Szczegółowy wydarzenia oraz cennik biletów znajdują się na stronach www.multikino.pl 

Nagrodą w konkursie błyskawicznym, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno podwójne zaproszenie (w postaci kodów) na MARATON HORRORÓW do kin sieci Multikino. Maraton rozpocznie się 9 grudnia 2022 r. o godz. 22:00. 

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 8 grudnia 2022 r. (do godz. 18) podać imię i nazwisko osoby odbierającej bilety.

Zwycięzcę, wyłonionego drogą losowania, poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 8 grudnia 2022 r. (po godz. 18). Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl