Przeżyj najstraszniejszą noc w życiu. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2022-09-04 Filmosfera
Horror w kinie to zupełnie inny poziom strachu… A Nocny Maraton Horrorów to wydarzenie, na którym 9 września spotykają się wszyscy fani grozy w kinach w całej Polsce! Nie pękasz? Wchodzisz w to? Kup bilety stronie Multikina. Skrzyknij znajomych, zabierz drugą połówkę, a jeśli jesteś prawdziwym hardcorem: przyjdź sam. Zapraszamy też do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wejdź do ciemnej kinowej sali, z której nie ma ucieczki, a w której straszą następujące filmy:

PREMIERA: „Bodies Bodies Bodies” – prześmiewczy portret młodego pokolenia, slasher i hipnotyczny trip w jednym. Zapraszamy na imprezę, ale nie możemy obiecać, że wszyscy wyjdą z niej żywi!

PREMIERA: „The Twin” – poznajcie kolejne creepy dziecko z horroru, przez które nie będziecie mogli spać po nocach… Jeden bliźniak zginął w wypadku, drugi ocalał: ale zachowuje się tak dziwnie, że jego własna matka jest nim przerażona.

Zło czyha za drzwiami” – mało wam strasznych dzieci? Proszę bardzo: chłopiec znajduje kolegę w opuszczonym domu obok swojego. Zarówno mały sąsiad, jak i budynek skrywają mroczne tajemnice.

Pisklę” – jako wisienka na torcie coś dla amatorów baaardzo dziwnych filmów i psychologicznego horroru. Co wyrośnie z jaja znalezionego przez nastolatkę poszukującą akceptacji swojej matki? 
zvzxv

Maraton Horrorów w Multikinie i Cinema3D – już 9 września!

Maraton Horrorów odbędzie się w kinach sieci Multikino oraz Cinema3D ( z wyłączeniem Sopotu, Pruszkowa, Starego Browaru, Młocin, Kalisza, Gorzowa, Głogowa oraz Rumii, Olsztyna, Zabrza, Warszawy Wola, Katowic i Świdnicy )

Szczegółowy wydarzenia oraz cennik biletów znajdują się na stronach www.multikino.pl oraz www.cinema3d.pl 

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z dwóch podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na NMF: MARATON HORRORÓW do kin sieci Multikino. Maraton rozpocznie się 9 września 2022 r. o godz. 22:00. 

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 7 września 2022 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Czego w horrorach boisz się najbardziej?” wraz z krótkim uzasadnieniem i przykładem konkretnego filmu.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 8 września 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl