"The Twin" już na ekranach kin. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2022-09-19 Filmosfera
16 września w kinach zagościł horror „The Twin” w reżyserii Taneli Mustonena, ze znaną z nominowanego do Oscara filmu „Przełęcz ocalonych” czy przebojowej komedii o zombie „Wiecznie żywiTeresą Palmer w roli głównej. „The Twin” jest klimatycznym horrorem, który nie tylko straszy, ale również dostarcza emocji. Zapraszamy do udziału w konkursie błyskawicznym, w którym rozdajemy podwójne zaproszenie na ten film do kin sieci Cinema City.

Po tragicznym wypadku, w którym życie stracił jeden z bliźniaków, Rachel i jej mąż Anthony przenoszą się na drugi koniec świata z synem, który pozostał przy życiu. Mają nadzieję, że zbudują swoje życie od nowa. Pobyt na cichej skandynawskiej wsi, który miał przynieść ukojenie, wkrótce ujawnia swe złowieszcze oblicze. Rachel odkrywa przerażającą prawdę o swoim synu i musi stawić czoła mrocznym siłom, które chcą go opanować.

The Twin” to szósty film fabularny fińskiego reżysera i scenarzysty Taneli Mustonena. Z pięcioma fińskimi sukcesami kasowymi na koncie, Taneli został uznany przez Variety za jeden z dziesięciu skandynawskich talentów do śledzenia. Jego wcześniejszy horror „Lake Bodom” był jednym z najlepiej sprzedających się fińskich filmów na arenie międzynarodowej i odniósł duże sukcesy na festiwalach, w tym Sitges, SXSW i London Film Festival.

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Best Film jest podwójne zaproszenie (w postaci kodów) na film "The Twin" do kin sieci Cinema City. Kody zachowują ważność do 22.09.2022 roku.

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 20 września 2022 r. (do godz. 22) dokończyć zdanie: „Na horror "The Twin" chciałbym/abym pójść, ponieważ..."

Zwycięzcę poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 20 września 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl