Idris Elba staje do walki z lwem! Konkurs
Radosław Sztaba | 2022-11-27 Filmosfera
Baltasar Kormákur, reżyser filmu „Everest” zabiera nas tym razem na afrykańską sawannę, gdzie Idris Elba będzie musiał zmierzyć się z krwiożerczym lwem, by obronić rodzinę. Premiera filmu "Bestia" na Blu-ray™ i DVD miała miejsce 24 listopada, a my, wspólnie z jego dystrybutorem - Galapagos, proponujemy konkurs, w którym rozdajemy 2 egzemplarze tego wydania.

Po śmierci żony, życie doktora Nate’a Samuelsa (Idris Elba) ulega gwałtownej zmianie. Kiedy ciężar wychowania córek spada w zupełności na jego barki, ojciec który do tej pory raczej nie poświęcał się życiu domowemu, musi znaleźć sposób na zbudowanie relacji z córkami praktycznie od zera. Tak właśnie wpada na pomysł realizacji dawno planowanej wyprawy do rezerwatu dzikich zwierząt. Coś, co miało być podróżą przynoszącą ukojenie jemu i jego córkom, zamienia się w przerażającą walkę o przetrwanie. Ogromny lew wyrusza na polowanie by udowodnić, że na sawannie jest tylko jeden łowca.

Aby stworzyć ten film, producenci potrzebowali reżysera, który nie tylko będzie zdolny do nakręcenia trzymających w napięciu scen akcji, ale który wydobędzie też z tej historii cały jej dramatyczny potencjał. Baltasar Kormákur – doświadczony islandzki reżyser, który na swoim koncie ma już takie tytuły jak "Everest", czy "W pułapce", wydawał się idealnie pasować do tej roli. W rzeczywistości, był to film, który chciał zrealizować od zawsze. „Zwierzęta mnie fascynują od zawsze” – przyznaje. „Uwielbiam jeździć konno, ale nawet jako dziecko uwielbiałem dzikie zwierzęta – wycinałem zdjęcia afrykańskich lwów i zbierałem je w albumie”.

"Bestia" zadebiutowała w polskich kinach 26 sierpnia. Już 24 listopada pojawiła się na Blu-ray i DVD.

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera oraz Galapagos jest 1 z 2 płyt Blu-ray z filmem "Bestia".

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 3 grudnia 2022 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Jaki film z gatunku animal attack poleciłbyś/abyś” wraz z krótkim uzasadnieniem. 

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 4 grudnia 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl