ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt
Radosław Sztaba | 2018-11-13 Multikino
ENEMEF: Minimaraton "Fantastycznych Zwierząt" to idealna propozycja dla fanów pełnego magii uniwersum serii Harry'ego Pottera: klimatyczny wieczór w stworzonym przez fenomenalną J.K. Rowling, tajemniczym świecie czarnoksiężników. Na wielkim ekranie pojawią się dwie części spin-offu serii o Harrym Potterze, w tym premierowo "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".

Magiczne zaklęcia, fantastyczne przygody, niecodzienni bohaterowie, świetne efekty specjalne, genialna atmosfera i dobry humor - to wszystko sprawi, że na czas seansu zapomnisz o realnym świecie. Oto repertuar:

- FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ
- FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA - premierowo!

Więcej informacji o ENEMEFie: http://www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://idz.do/AAJZZ2

ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt odbędzie się 16 listopada 2018 r. (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce, wyjątkowo o godzinie 20:00: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.
 
Bilety w cenie od 21 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Dodatkowo można obniżyć cenę biletów kupowanych na stronie oraz w kasie kina korzystając z darmowego kodu zniżkowego pobranego na https://enemef.pl/kod-znizkowy

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 pojedyncze zaproszenia na ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt do Multikina we Wrocławiu. Bilety do zrealizowania 16 listopada 2018 r. o godz. 22.

By wziąć udział w losowaniu należy:

- być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Filmosfera
- wysłać do dnia 14 listopada 2018 r. (włącznie) maila na adres konkurs@filmosfera.pl w temacie wpisując "ENEMEF", a w treści swój login w serwisie Filmosfera oraz imię i nazwisko osoby odbierającej bilet.

O wygranej poinformujemy drogą mailową w dniu 15 listopada 2018 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!