Konkurs! Do wygrania "Kod Dedala" na DVD
Radosław Sztaba | 2020-07-08 Filmosfera
Kod Dedala” to trzymające w napięciu kino z zaskakującym finałem. Film inspirowany jest kulisami wydania „Inferno” Dana Browna. Tłumacze zostali zamknięci w odosobnionym miejscu, dzięki temu udało się uniknąć piractwa a książka zarobiła 250 milionów dolarów. Wspólnie z dystrybutorem filmu na DVD - Best Film, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze tego filmu.

Ile warte jest życie, gdy słowa są warte miliony? Dziewięciu tłumaczy z całego świata zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze. Mają wspólnie pracować nad przekładem finałowej części bestsellerowej trylogii, na którą czekają miliony fanów. Praca marzeń okazuje się jednak więzieniem. Brak kontaktu ze światem i rygorystyczne zasady zaczynają budzić frustracje. Kiedy fragment książki, wraz z żądaniem okupu, pojawia się w Internecie, rozpoczyna się polowanie na winnego i wyścig z czasem. Nikt nikomu nie ufa, każdy jest podejrzany, każdy ma motyw a bezwzględny wydawca nie cofnie się przed niczym, by zdemaskować i ukarać ją lub… jego. 

Wspólnie z Best Film przygotowaliśmy konkurs, w którym do rozdania są 3 egzemplarze filmu "Kod Dedala" na DVD. 

By wziąć udział w konkursie należy:

- polubić profil Filmosfery na Facebooku;
- udostępnić post z informacją o konkursie publicznie na swoim profilu;
- wysłać do dnia 19 lipca 2020 r. (włącznie) komentarz pod postem o konkursie wpisując odpowiedź na pytanie: dlaczego "Kod Dedala" powinien trafić właśnie w Twoje ręce?

Wybierzemy 3 autorów najciekawszych, naszym zdaniem, odpowiedzi. O wygranej poinformujemy na Facebooku w dniu 20 lipca 2020 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!