Tu i teraz konkurs błyskawiczny z Filmosferą!
Radosław Sztaba | 2020-07-28 Filmosfera
Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie. Komedia #tuiteraz (dystr. Best Film) od 10 lipca 2020 r. gości na ekranach naszych kin. Wspólnie z Best Film przygotowaliśmy konkurs błyskawiczny, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń do wykorzystania na dowolny seans filmu #tuiteraz, w dniach 29-30 lipca 2020 r. w sieci kin Cinema City.

Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu...

Wspólnie z Best Film przygotowaliśmy konkurs błyskawiczny, w którym do rozdania mamy 5 podwójnych zaproszeń do wykorzystania na dowolny seans filmu #tuiteraz, w dniach 29-30 lipca 2020 r. w sieci kin Cinema City (Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław).

By wziąć udział w konkursie należy:

- polubić profil Filmosfery na Facebooku i post z informacją o konkursie;
- udostępnić post z informacją o konkursie publicznie na swoim profilu;
- do dnia 29 lipca 2020 r. (do godz. 15) w komentarzu pod postem wpisać swoje imię i nazwisko.

Wygrywa 5 osób, które najszybciej spełnią wymagania konkursowe. Zaproszenie podlega wymianie na bezpłatne bilety w kasie kina Cinema City, w którym wyświetlany jest film. Do zrealizowania zgodnie z repertuarem kina. Miasta: Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław. Zmiana terminu realizacji zaproszenia nie jest możliwa.