Maraton Halloween w Multikinie. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2020-10-21 Multikino
Legendarny, kultowy, niepodrabiany i niepowtarzalny MARATON HALLOWEEN powraca do Multikina! Już w piątek 30 października wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by na większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy, terroru i skrywanych pragnień. Cztery świetne filmy zadowolą fanów solidnego straszenia, a dla naszych Czytelników mamy 4 bilety na to wydarzenie!

Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej! Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejnym filmem będzie kolejna premiera. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...! Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

*** Więcej informacji *** https://www.multikino.pl

NMF: MARATON HALLOWEEN odbędzie się 30 października (piątek) jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Rozpoczęcie o 22:00

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 4 pojedyncze zaproszenia na Maraton Halloween w Multikinie. Bilety do zrealizowania 30 października 2020 r. o godz. 22.

By wziąć udział w losowaniu nagrody należy:

- być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Filmosfera;
- wysłać do dnia 27 października 2020 r. (włącznie) maila na adres redakcja@filmosfera.pl w temacie wpisując "Maraton", a w treści swój login w serwisie Filmosfera oraz odpowiedź na pytanie: "Który z horrorów prezentowanych podczas maratonu interesuje Cię najbardziej?". Odpowiedź należy krótko uzasadnić.

O wygranej poinformujemy drogą mailową w dniu 28 października 2020 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!