Wygraj podwójne zaproszenie na Maraton Horrorów!
Radosław Sztaba | 2021-07-22 Filmosfera
Multikino wróciło, wrócił także legendarny MARATON HORRORÓW! Już 30 lipca ponownie zapraszamy wszystkich miłośników porządnego straszenia na noc pełną grozy pośród ciemności sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentowane zostaną cztery filmy, które napełnią radością (i przerażeniem!) wszystkie serca wielbicieli horrorów. Proponujemy konkurs, w którym rozdajemy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie do kin sieci Multikino.

Widzowie MARATONU HORRORÓW w Multikinie będą mogli obejrzeć następujące produkcje:
- "Klątwa młodości", czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie "Egzorcysty" i "Dziecka Rosemary"!
- "Aż do śmierci", czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem.
- "Nocne czuwanie", czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.
- "Saint Maud", czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare'ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką. No właśnie...

Nagrodami w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino są 2 podwójne zaproszenia (w postaci kodów) na Maraton Horrorów do kin sieci Multikino na terenie całego kraju (z wyłączeniem Multikina Stary Browar, Czechowice-Dziedzice, Sopotu, Młociny i Pruszków). Maraton Horrorów rozpocznie się 30 lipca o godz. 22:00. Więcej informacji o wydarzeniu: https://multikino.pl/wydarzenia/nmf-maraton-horrorow

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 27 lipca 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Który z dotychczas obejrzanych przez Ciebie horrorów wydał Ci się najstraszniejszy?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 28 lipca 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.