Konkurs! Zapraszamy do świata filmowych emocji!
Radosław Sztaba | 2021-07-30 Helios, Filmosfera
W najbliższych dniach kalendarze kinomanów będą rozgrzane do czerwoności, nie tylko w związku z obecnie panującymi upałami! W najnowszym repertuarze czekają bowiem między innymi premierowe seanse thrillera „Old” oraz produkcji Disneya „Wyprawa do dżungli”. Widzowie dorośli docenią także z pewnością horror „Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko”, film akcji „Czarna Wdowa” oraz poruszający dramat „Na rauszu”, a rodziny - komedię familijną „Kraina smoków” i animację „Kosmiczny mecz: Nowa Era”. By zachęcić Was do oglądania wakacyjnych hitów proponujemy konkurs, w którym rozdajemy 5 pojedynczych zaproszeń na dowolny film do wykorzystania w sieci kin Helios.

Old” to kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, reżysera takich filmów jak „Split” oraz „Glass”. Ten wciągający thriller opowiada o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu. Wielbicieli kina przygodowego spod znaku Disneya z pewnością zainteresuje "Wyprawa do dżungli". Legenda głosi, że w Amazonii rośnie drzewo o niezwykłych zdolnościach leczniczych. Czy głównym bohaterom „Wyprawy do dżungli” uda się do niego dotrzeć? Jakie niespodzianki napotkają po drodze? Propozycją dla miłośników mocnych wrażeń jest „Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko” - piąta część serii horrorów. Widzowie zobaczą ponownie wydarzenia z nocy oczyszczenia, podczas której przestaje obowiązywać prawo i można bezkarnie popełniać wszelkie przestępstwa. Naszpikowany akcją thriller szpiegowski „Czarna Wdowa” inauguruje natomiast czwartą fazę filmowego Uniwersum Marvela. W wyniku spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości.

Helios pamięta również o młodszych kinomanach. Komedia familijna „Kraina smoków” przeniesie widzów do Zacisznej Smoczej Doliny, czyli spokojnej przystani wszystkich smoków, która jest zagrożona najazdem ludzi... W filmie „Kosmiczny mecz: Nowa Era” mistrz NBA i światowa ikona LeBron James przeżywa fantastyczną przygodę u boku nieśmiertelnego bohatera Looney Tunes - Królika Bugsa. Natomiast 2 sierpnia w ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowana zostanie poruszający dramat „Na rauszu”! Laureat Oscara za najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy opowiada o grupie przyjaciół - nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat… 

Nagrodami w konkursie, organizowanym przez Helios i Filmosferę jest 5 pojedynczych zaproszeń (w postaci kodów) na dowolny film do wykorzystania w sieci kin Helios na terenie całego kraju do 15 grudnia 2021 r.

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 5 sierpnia 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Który z filmów w aktualnym repertuarze Heliosa wydaje Ci się najciekawszy?” wraz z krótkim uzasadnieniem. Aktualny repertuar dostępny jest pod adresem: www.helios.pl.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 6 sierpnia 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: 
www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.