"Kara za grzechy" może być Twoją nagrodą!
Radosław Sztaba | 2021-08-05 Filmosfera
Polecamy sensacyjny erotyk napisany przez Jacka Jaworskiego, znanego do tej pory jako autor do bólu szczerego bloga #Mistersoperfect. Jego debiut literacki - "Kara za grzechy" to obraz polskiego wybrzeża lat 90. oraz niepokojący portret młodego człowieka w scenerii pełnej zwrotów akcji i niebezpiecznych sytuacji, z których większość zdarzyła się naprawdę… W naszym konkursie możecie wygrać jeden z trzech egzemplarzy tej książki.

"Kara za grzechy" to wielowątkowa powieść, w której efektownie poprowadzona akcja z każdą przeczytaną stroną przyspiesza niczym tajfun. Osią powieści jest życie Igora Herta – głównego bohatera, który raz za razem staje przed wyzwaniami wchodzenia w skomplikowane relacje z ludźmi (często typami spod ciemnej gwiazdy), poznawać smaki namiętności (której tu bardzo dużo) i wreszcie podejmować trudne decyzje, popełniając przy tym błędy nie do uniknięcia (czyżby?) i w końcu mierząc się z karą za grzechy… Ale właśnie… za jakie grzechy Igor odpowie i czy ta historia będzie miała ciąg dalszy?

Autor – Jacek Jaworski, poprzez ciekawą i galopującą akcję książki, zaprasza do podróży przez dzieciństwo swojego bohatera, spędzone w betonowych i szarych ścianach komunizmu; młodość, która musiała się wyszumieć na wietrze już zbliżających się zmian ustrojowych oraz czasu nieuniknionej transformacji, który chłopców przeistacza w mężczyzn z krwi i kości, gdyż tylko tacy mogą przetrwać trudy tamtej rzeczywistości lat 90. Czy Igor to alter ego Jacka? Co w powieści jest prawdą, a co fikcją literacką? Czy odnajdziemy tam miejsca, które nadal istnieją nad polskim morzem? Czy dzięki "Karze za grzechy" przypomnimy sobie, jak pachniały tamte czasy? Jak w ogóle #Mistersoperfect znany z ciętego języka i szczerości odnalazł się w roli pisarza? I jak nam opowiada historie, które sam przeżył lub przeżyli ludzie, których znał? Więcej na stronie: www.karazagrzechy.pl

Nagrodami w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera są 3 egzemplarze książki Jacka Jaworskiego "Kara za grzechy". 

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 10 sierpnia 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Jaka filmowa scena erotyczna zapadła Ci najbardziej w pamięć?” wraz z krótkim uzasadnieniem. 

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 11 sierpnia 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.