Zapraszamy do magicznego Śródziemia. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2021-08-12 Filmosfera
Najbardziej epicki i legendarny maraton. NMF: Maraton Władcy Pierścieni odbędzie się już 27 sierpnia. W repertuarze rozszerzone wersje: "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" oraz "Władca Pierścieni: Powrót Króla". Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Koniec wakacji to doskonały czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej trylogii J.R.R. Tolkiena. Wszystkie trzy części ekranizacji Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. 

NMF: MARATON WŁADCY PIERŚCIENI odbędzie się 27 sierpnia (piątek) w wybranych Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z dwóch podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na Maraton Władcy Pierścieni do kin sieci Multikino. Maraton rozpocznie się 27 sierpnia o godz. 22:00. Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.multikino.pl

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 22 sierpnia 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Kto jest Twoją ulubioną postacią z Drużyny Pierścienia?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 23 sierpnia 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.