Natura w czterech ekstremach. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2021-08-17 Filmosfera
Tylko w te wakacje i wyłącznie na wielkich, kinowych ekranach, zagości "Reset". Imponujące rozmachem, dokumentalne widowisko dla fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji i egzotycznych, epickich wręcz krajobrazów. Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na ten film do Multikina.

Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, "Reset" porywa w zapierającą dech podróż, by podziwiać naturę w czterech ekstremach i odkryć nasz świat na nowo. Umożliwi to m.in. fantastyczna jakość obrazu (rozdzielczość 4K) i dźwięku (technologia Dolby Surround 7.1), w jakiej zrealizowano film oraz hipnotyzująca muzyka Jorisa Voorna. "Reset" trzeba zobaczyć właśnie w kinach, gdzie zapewnione są najlepsze warunki wyświetlania.

Bohaterami filmu są młodzi ludzie, którzy pośród bezkresnych przestrzeni koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. Charyzmatyczni, inspirujący, z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą. "Reset" niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem. 

Pokaz filmu "Reset" odbędzie się 31 sierpnia (wtorek) w Multikinie Bydgoszcz, Multikinie Gdańsk, Multikino Jaworzno, Multikino Tychy, Multikinie Katowice, Multikinie Kielce, Multikinie Koszalin, Multikinie Kraków, Multikinie Lublin, Multikinie Łódź, Multikinie Olsztyn, Multikinie Poznań 51, Multikinie Poznań Malta, Multikinie Pruszków, Multikinie Rumia, Multikinie Rybnik, Multikinie Rzeszów, Multikinie Słupsk, Multikinie Szczecin, Multikinie Warszawa Młociny, Multikinie Warszawa Targówek, Multikinie Warszawa Ursynów, Multikinie Warszawa Złote Tarasy, Multikinie Wrocław Pasaż, Multikinie Zabrze.

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z dwóch podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na film "Reset". Zaproszenie do wykorzystania w dniu 31 sierpnia o godz. 20 w kinach sieci Multikino. Szczegóły na stronie: www.multikino.pl

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 27 sierpnia 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Jakiego sportu ekstremalnego chciałbyś/abyś spróbować w swoim życiu?” wraz z krótkim uzasadnieniem. 

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 28 sierpnia 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.