To będzie gorący filmowy wieczór... Konkurs!
Radosław Sztaba | 2021-08-25 Filmosfera
To będzie bardzo gorący filmowy wieczór. Już 3 września o 22:00 Multikino i Cinema3D rozgrzeją się do czerwoności podczas Maratonu After. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

After" z 2019 roku, ekranizacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule, rozpaliła zmysły wszystkich wielbicieli ognistych romansów. Historia namiętnego związku Tessy i Hardina spodobała się widzom, którzy tłumnie ruszyli do kin, by zanurzyć się w tej zmysłowej historii. Kolejne części filmowej sagi („After 2” oraz „After. Ocal mnie”) ukażą kontynuację losów Tessy i Hardina. Jakie przeszkody staną młodym bohaterom na drodze do szczęścia? Z jakimi życiowymi wyborami będą się musieli zmierzyć? Czy ich związek przetrwa? Na te i inne pytania widzowie poznają już trzeciego września, w trakcie MARATONU AFTER.

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z trzech podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na Maraton After do kin sieci Multikino. Maraton rozpocznie się 3 września o godz. 22:00. Więcej informacji o wydarzeniu: www.multikino.pl

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 31 sierpnia 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Która para filmowych kochanków jest według Ciebie najbardziej zmysłowa?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 1 września  2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.