Gotowi na noc pełną ekstremalnych wrażeń?
Radosław Sztaba | 2021-09-02 Filmosfera
Już 10 września zapraszamy na Maraton Horrorów. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć premierowo „Wcielenie” – najnowszy film Jamesa Wana, jednego z najbardziej uznanych twórców horrorów ostatnich lat (odpowiedzialnego m.in. za serię „Obecność”).  Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Oprócz "Wcielenia" na dużych, kinowych ekranach wyświetlone zostaną dwa filmy wyprodukowane przez Jamesa Wana: „Zakonnica” i „Kiedy gasną światła”. To prawdziwa gratka dla fanów kina grozy. Przeżyj prawdziwie przerażający Maraton Horrorów w Multikinie!

NMF: MARATON HORRORÓW odbędzie się 10 września (piątek) w wybranych Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec. Więcej informacji: https://www.multikino.pl

UWAGA! Maraton został odwołany w następujących kinach: Kielce, Gdańsk, Olsztyn, Zabrze, Zgorzelec, Pruszków, Włocławek, Warszawa Wola, Ursynów, Pasaż, Rzeszów, Radom, Biała Podlaska, Gorzów, Mielec, Świdnica. Przepraszamy za utrudnienia.

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z dwóch podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na Maraton Horrorów do kin sieci Multikino. Maraton rozpocznie się 10 września o godz. 22:00. 

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 7 września 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Która postać z horroru wydaje Ci się najstraszniejsza?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 8 września  2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.