Nic nie dzieje się przypadkiem! Konkurs
Radosław Sztaba | 2021-09-05 Filmosfera
"Jeźdźcy sprawiedliwości", nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 3 podwójne zaproszenia na pokaz specjalny tego filmu.

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: Jeźdźcy sprawiedliwości | Bestfilm Premiera "Jeźdźców sprawiedliwości" odbędzie się 24 września 2021 r. Dystrybutorem filmu jest Best Film. 

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera jest jedno z 3  podwójnych zaproszeń na pokaz specjalny filmu "Jeźdźcy sprawiedliwości", który odbędzie się 21 września 2021 r. w warszawskim kinie Luna (godz. 19).

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 12 września 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Jaki film z zemstą jako motywem przewodnim poleciłbyś/abyś?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 13 września  2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl Dziękujemy.