Mocny wrzesień w kinach Helios. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2021-09-12 Filmosfera
Najbliższy tydzień zapowiada się naprawdę ciepło, a to za sprawą rozgrzanych do czerwoności heliosowych foteli, gotowych, by przyjąć widzów spragnionych nowości i najlepszych filmów. Produkcje polskie i zagraniczne, dla tych najmłodszych i tych znacznie starszych, z nutą grozy, ale i na wesoło… Co wybrać? Jedno jest pewne: repertuar kin Helios to oferta nie do odrzucenia! My proponujemy konkurs, w którym rozdajemy 5 pojedynczych zaproszeń na dowolny film do wykorzystania w sieci kin Helios.

Pierwsza z piątkowych premier, dostępna na ekranach wybranych kin – „Wcielenie” – to niewątpliwie najlepsza propozycja dla wielbicieli horrorów. Dla widzów o słabszych nerwach czeka gatunek z przeciwległego bieguna. Komedia „Teściowie” to przezabawna opowieść traktująca o konfrontacji dwóch światów. W głównych rolach Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna oraz Adam Woronowicz – lepiej być nie może! Chyba że… wspomnimy o obsadzie „Small World”, produkcji Patryka Vegi, w której zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka, Julię Wieniawę, Piotra Stramowskiego i Enrique Arcego. Świat przestępczy wbrew pozorom do małych absolutnie nie należy. W nadchodzących dniach w repertuarze kin Helios zagości również solidna porcja fantasy. W nowym filmie studia Marvel „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. 

To tylko część nowości. W kinach Helios nie zabraknie oczywiście również projektów specjalnych, na które już dziś warto zarezerwować czas w kalendarzu. Po szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru kin Helios zapraszamy na stronę www.helios.pl.

Nagrodami w konkursie, organizowanym przez Helios i Filmosferę jest 5 pojedynczych zaproszeń (w postaci kodów) na dowolny film do wykorzystania w sieci kin Helios na terenie całego kraju do 15 grudnia 2021 r.

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 20 września 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Która z wrześniowych premier, jakie można oglądać na ekranach kin Helios, wydaje Ci się najciekawsza?” wraz z krótkim uzasadnieniem. 

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 21 września 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: