„Minari” - premiera DVD i VOD już dzisiaj! Konkurs
Radosław Sztaba | 2021-11-05 Filmosfera
Nagrodzony Oscarem dla Najlepszej Aktorki Drugoplanowej (Yuh-jung Youn) film Lee Isaaca ChungaMinari” trafił dziś na DVD (dostępne wyłącznie w sieci sklepów Empik) oraz na platformy VOD. Film będzie można zobaczyć na platformie Premiery Canal+. Z okazji tej premiery przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 2 płyty DVD z filmem "Minari" oraz 5 kodów uprawniających do obejrzenia tego filmu na platformie Premiery Canal+.

W pogoni za amerykańskim snem Jakob Yi przeprowadza swoją rodzinę z Kalifornii do sielskiego Arkansas. Jego marzeniem jest stworzyć własną farmę, której plony mogłyby zaopatrywać okolicznych koreańskich sklepikarzy. Pozostali członkowie rodziny nie są zadowoleni z przenosin, zwłaszcza, gdy okazuje się, że ich nowy dom ma… kółka i jest tak wątły, że może sobie nie poradzić z nawiedzającymi okolicę tornadami. Jakby tego było mało, do rodziny dołącza nieco szelmowska babcia z Korei. Choć nie pachnie tak jak powinna, a jej metody wychowawcze są dość dziwaczne, na przekór wszystkiemu, nawiązuje nić porozumienia z 6-letnim niesfornym Davidem, a pozostałych członków rodziny uczy, jak tworzyć nową więź z Ameryką, pielęgnując równocześnie własną tradycję.

"Minari" to zaskakująca i zawadiacka, a jednocześnie pełna czułości, uniwersalna opowieść o delikatnej sztuce zapuszczania nowych korzeni, która wymaga czasu, cierpliwości i pokory, trafnie nawiązująca do wytrzymałego koreańskiego zioła minari, które wyrośnie wszędzie, gdzie się je posadzi.


Nagrodami w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera oraz Best Film są 2 płyty DVD z filmem "Minari" oraz 5 kodów uprawniających do obejrzenia tego filmu na platformie Premiery Canal+ (do wykorzystania w terminie do 30 listopada 2021 r.).

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 12 listopada 2021 r. (włącznie) napisać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego chciałbyś/abyś obejrzeć film "Minari"?”.

Z grona uczestników konkursu wybierzemy 2 osoby, które otrzymają płyty DVD i 5 osób, które nagrodzimy kodami. Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 13 listopada 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl