Mocny początek grudnia w Heliosie. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2021-12-05 Helios
Podobno w tym roku Mikołaj może się nieco spóźnić z dostarczaniem poniedziałkowych prezentów, ponieważ z pewnością zajrzy do Heliosa, w którym pierwsze dni grudnia przyniosą mnóstwo mikołajkowych atrakcji. Oczywiście sieć przygotowała także inne propozycje dla widzów, nie tylko z okazji zbliżających się Mikołajek!  My proponujemy konkurs, w którym rozdajemy 5 pojedynczych zaproszeń na dowolny film do wykorzystania w sieci kin Helios.

Ośmioletnia Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny.  Nie spodziewa się, że budząc się pewnego ranka, znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku... Oj, będzie się działo! „Clifford. Wielki czerwony pies” to zdecydowanie moc magicznych przygód! „Chłopiec z chmur” to natomiast najnowszy film mistrza kina familijnego Nicolasa Vaniera.  To prawdziwa historia, która poruszyła całą Europę, opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie! „Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. „Gwiazdka Klary Muu” to z kolei świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Gwiazdka to przecież nie tylko prezenty bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Wśród niezawodnych hitów w repertuarze Heliosa nie zabraknie obrazu „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta. Film inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. „Dom Gucci” to również główny punkt programu najbliższej odsłony cyklu Kino Kobiet. W środę, 8 grudnia o godzinie 18:00, pozytywnym pokazom towarzyszyć będzie jak zawsze ogrom kobiecych atrakcji. Dużej porcji emocji dostarczy bez dwóch zdań produkcja „Dziewczyny z Dubaju”, wyczekiwana ze względu na kontrowersyjne zagadnienia, doskonałą rolę Pauliny Gałązki i reżyserię Marii Sadowskiej. W heliosowym repertuarze na nadchodzące dni nie mogło zabraknąć cyklu Kultura Dostępna. W czwartek, 9 grudnia o godzinie 13:00 oraz 18:00, na wielkim ekranie zagości film „Córka trenera”, mogący się pochwalić Off Camerą za najlepszą rolę męską dla Jacka Braciaka oraz Nagrodą Rising Star za najlepszy debiut aktorski dla Karoliny Bruchnickiej. 

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Po szczegóły dotyczące repertuaru, a także bilety na gorące premiery i różnorodne seanse specjalne Helios zaprasza on-line (na stronę www.helios.pl) oraz do kinowych kas! Warto przy tej okazji pamiętać o heliosowej zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Nagrodami w konkursie, organizowanym przez Helios i Filmosferę jest 5 pojedynczych zaproszeń (w postaci kodów) na dowolny film do wykorzystania w sieci kin Helios na terenie całego kraju do 15 grudnia 2021 r.

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 9 grudnia 2021 r. (włącznie) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Która z grudniowych premier, jakie można oglądać na ekranach kin Helios, wydaje Ci się najciekawsza?” wraz z krótkim uzasadnieniem. 

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 10 grudnia 2021 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: