Maraton Fantastycznych Zwierząt. Wygraj bilety!
Radosław Sztaba | 2022-04-05 Informacja prasowa
Prawdziwa gratka dla fanów magii w każdym wieku! Niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie niesamowite przygody bohaterów z filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta” już 8 kwietnia w kinach sieci Multikino i CINEMA3D!. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Czeka nas powrót do świata magii! Nadchodzi jedna z bardziej wyczekiwanych premier nadchodzącej wiosny, czyli „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A” ! Z czym zmierzą się czarodzieje znani z uniwersum Harry’ego Pottera? Tym razem profesor Dumbledore (Jude Law) będzie próbował powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Grindelwalda (Mads Mikkelsen) przed przejęciem władzy nad światem czarodziejów. Powoła w tym celu specjalną drużynę. Czy wspólnie uda im się pokonać siły zła? Warto przekonać się 8 kwietnia o godzinie 22:00 w kinach sieci Multikino i CINEMA3D. 

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie także poprzednie części filmowej serii, opartej na scenariuszach autorstwa J.K. Rowling: „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ” oraz „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA”. Jedno jest pewnie – to będzie prawdziwie magiczny wieczór!

*** Więcej informacji ***
https://www.multikino.pl

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z dwóch podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na Maraton Fantastycznych Zwierząt do kin sieci Multikino i Cinema3D. Maraton rozpocznie się 8 kwietnia 2022 r. o godz. 22:00. 

By wziąć udział w konkursie należy:

- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 7 kwietnia 2022 r. (do godz. 15) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Czy chciałbyś/chciałabyś żyć w świecie wykreowanym przez J.K. Rowling?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 7 kwietnia  2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl