„(Nie)długo i szczęśliwie” już na VOD. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2022-05-27 Filmosfera
Dziś na platformach VOD miała miejsce premiera filmu „(Nie)długo i szczęśliwie”, czyli najnowszego obrazu twórców przeboju kinowego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”! Z okazji tej premiery przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 kodów uprawniających do obejrzenia tego filmu w serwisie Premiery Canal+.

Twórcy hitu kinowego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" powracają z nowym filmem o równie interesującym i celnym pomyśle scenariuszowym. (Nie)długo i szczęśliwie opowiada o czterech parach, które odkrywają, że ich małżeństwa nie są ważne, ponieważ ślubu udzielił im oszust podający się za księdza. Nasi bohaterowie mają miesiąc na podjęcie decyzji o przyszłości swoich związków. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie "tak", a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej szansy?


Nagrodami w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera oraz Best Film jest  5 kodów uprawniających do obejrzenia filmu "(Nie)długo i szczęśliwie" w serwisie Premiery Canal+ (do wykorzystania do dnia 18.06.2022 r.).

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 4 czerwca 2022 r. (włącznie) napisać odpowiedź na pytanie: „Jaka, Twoim zdaniem, jest recepta na długie i szczęśliwe życie?”.

Z grona uczestników konkursu wybierzemy 5 osób, które nagrodzimy kodami. Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 5 czerwca 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl