NMF: Maraton Horrorów w Multikinie. Konkurs!
Radosław Sztaba | 2022-06-21 Filmosfera
Rozpocznij wakacje z dreszczykiem emocji! W ostatni dzień roku szkolnego na widzów spragnionych mocnych wrażeń czeka kolejna odsłona nocnego maratonu horrorów w Multikinie. Wszystkich wielbicieli kina grozy zapraszamy już 24 czerwca od godziny 22:00 na Maraton Horrorów! Zapraszamy też do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

W trakcie tego emocjonującego wydarzenia zaprezentowane zostaną aż cztery najciekawsze propozycje z repertuaru kina grozy minionych miesięcy, a wśród nich:
- „Room 203”, czyli opowieść o dwóch przyjaciółkach, które wprowadzają się do nawiedzonego domu i odkrywają jego mroczne tajemnice,
- „Niewiniątka”, czyli jedną z głośniejszych premier z ubiegłorocznej edycji festiwalu w Cannes, łączącą w sobie elementy  horroru i dramatu sci-fi,
- „Men”, czyli jeden z bardziej oczekiwanych tytułów sezonu, niezwykle klimatyczny horror z Jessie Buckley (nominowaną w tym roku do Oscara za film „Córka”) w roli głównej,
- „X”, czyli propozycję od słynnego studia A24, które przypadnie do gustu wszystkim fanom horrorów klasy B.

NMF: MARATON HORRORÓW odbędzie się 24 czerwca (piątek) jednocześnie we wszystkich Multikinach w Polsce (z wyłączeniem Multikina Pruszków, Młociny, Sopot, Stary Browar, Rzeszów).

*** Więcej informacji ***

Nagrodą w konkursie, organizowanym przez serwis Filmosfera i Multikino jest jedno z dwóch podwójnych zaproszeń (w postaci kodów) na NMF: MARATON HORRORÓW do kin sieci Multikino. Maraton rozpocznie się 24 czerwca 2022 r. o godz. 22:00. 

By wziąć udział w konkursie należy:

- wejść na fanpage Filmosfery na Facebooku;
- polubić post z informacją o konkursie i udostępnić go publicznie na swoim profilu;
- w komentarzu pod postem w terminie do 23 czerwca 2022 r. (do godz. 15) zamieścić odpowiedź na pytanie: „Jaki horror, ze wszystkich, które widziałeś/aś w życiu, jest dla Ciebie najstraszniejszy?” wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej wysyłając wiadomość prywatną w dniu 23 czerwca 2022 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Informację o konkursie znajdziecie także na stronie: www.fajnekonkursy.pl